• A
  • A
  • A
Roadrunners Dennis, Ryan en Thomas succesvol

Dennis liep, in aanloop naar de marathon van Valencia, afgelopen zondag de 10 kilometer van De Knikker Zegerplasloop.....

De Alphense atletiekvereniging AAV'36 is organisator van dit evenement. Het parcours gaat door het Zegerslootgebied en om de Zegerplas. De start was op de atletiekbaan. Dennis liep een constante wedstrijd ondanks de zware laatste drie kilometers. Uiteindelijk liep hij een tijd van 34 minuten en 32 seconden. Dit leverde hem de 1e plek op bij mannen senioren. Goed gedaan Dennis! Ook Ryan van Nunen liep in Alphen aan den Rijn een goede wedstrijd, hij startte op de 5 km en liep deze afstand (die 200m te lang bleek) in 18 minuten en 26 seconden. Hiermee werd hij 2e bij de mannen senioren en was hij dik tevreden, zeker gezien de aanloop naar deze wedstrijd.

Thomas Crul liep afgelopen zondag de NN Zevenheuvelenloop in Nijmegen. Deze herfstklassieker staat ondanks het heuvelachtige parcours bekend om zijn snelle tijden op de 15 kilometer. Ondanks de chaotische start begon Thomas goed aan de wedstrijd. De eerste serieuze klim startte vanaf circa 2,5 kilometer en eindigde bij de 5e kilometer. Thomas liep de eerste heuvel vrij gemakkelijk en ook de tweede heuvel ging soepel. De laatste heuvel was rond de 11e kilometer. Het was een lange geleidelijke klim. Dit was de laatste test voordat Thomas vals plat naar beneden kon lopen. Doorlopen dat deed hij want met een mooi eindschot volbracht Thomas de 15 kilometer in 57 minuten en 53 seconden. Goed gedaan, Thomas!

Terug naar overzicht

Hardlopen

Of je nu wilt beginnen met hardlopen of al voor jezelf loopt bij de vereniging Road Runners Etten-Leur kun je werken aan je conditie en je vitaal, gezond en fit voelen.

Start2Run

Evenementen

Bij de Road Runners Etten-Leur zijn ontspanning en plezier de belangrijkste ingrediënten en sociale contacten en vrijwilligerswerk de belangrijkste steunpilaren.

In het kader van "De Leurse Havenfeesten" organiseert Road Runners Etten-Leur elk jaar op tweede Pinksterdag de Lelieloop. De doelstelling van de Lelieloop is het aanbieden van een hardloop-wedstrijd waarvan een deel van de opbrengst ten behoeve van Molen de Lelie is. Er is voor elke afstand een parcours van één ronde. De kinderloop is 1000 meter zodat ook de kleinste lopers mee kunnen doen. De 10 kilometer gaat door het buitengebied en is over een afstand van 560 meter onverhard. Natuurlijk gaan alle routes nog steeds door Korenmolen "De Lelie".

De Lelieloop doet mee aan het Baronie Circuit. Met een aantal hardloop organisaties hebben we het circuit opgezet om je als loper extra uit te dagen. Loop 5 van de 7 aangesloten lopen en doe mee voor de prijzen.